19 ноября 2021

Амирова Сабина Кәрімқызы

Амирова Сабина Кәрімқызы – ҚР Мәдениет және спорт Министрлігі Мәдениет комитетінің «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК-нің ғылыми-қор жұмысы мен экскурсиялық қызмет көрсету бөлімінің басшысы.
Сабина Кәрімқызы бөлім қызметкерлерінің жұмысын басқару жүйесін ұйымдастырумен және жетілдірумен айналысады, экскурсиялар ұйымдастырады, жұмысшылар мен студенттер арасында ғылыми-ағартушылық жұмысты жүзеге асыру мақсатында қоғамдық ұйымдармен, кәсіпорындармен, оқу орындарымен байланыс жасайды (музей экскурсиялары мен танымдық дәрістер).

Амирова Сабина Каримовна – руководитель отдела по научно-фондовой работе и экскурсионному обслуживанию РГКП «Государственный историко-культурный музей-заповедник «Ботай» Комитета культуры Министерства культуры и спорта РК.
Сабина Каримовна занимается организацией и совершенствованием системы управления работой сотрудников отдела, организовывает экскурсионную деятельность, осуществляет связь с общественными организациями, предприятиями, учебными заведениями с целью организации среди работающих и учащихся научно-образовательной работы (музейные экскурсии и образовательные лекции).